Żegnaj Polsko, witajcie Hawaje!

[English]

Farewell Party 2013

SAM_4520

To prawda stara jak świat, wszystkim doskonale znana – to co dobre, szybko się kończy… Tak też pobyt Erasmusów, którzy byli z nami w czasie tego roku dobiega końca. Jednak nie ma się co smucić- trzeba się bawić! Dlatego 14 czerwca (piątek) zaprosiliśmy wszystkich zmęczonych sesją, nauką, potrzebujących solidnego ładunku pozytywnej energii na jedyną taką imprezę- Farewell Party 2013! Co się działo? Prościej byłoby napisać co się tam NIE DZIAŁO! Jeśli jednak nie mogliście pojawić się w piątek lub jeśli nie pamiętacie- krótkie sprawozdanie z wydarzenia.

farewell 873

W tym roku w roli organizatora zadebiutowała Natalia Kyc oraz Maja Zakierska. Wykorzystały wszystkie swoje magiczne moce, abyście choć przez chwilę poczuli się naprawdę jak na Hawajach! Pogoda zamówiona, piasek z plaży w Honolulu, kawałek Oceanu Spokojnego i drinki z parasolkami! Dodatkowo atmosferę podgrzewała najlepsza muzyka. Kiedy jednak Wy sami przystąpiliście do akcji „KaraoOooke” zrobiło się naprawdę gorącoOo! Śpiew, taniec, beer pong, najlepsi ludzie i dużo dobrej zabawy – czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej!

SAM_4554

Tradycyjnie wyłoniono również zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

MISTER AND MISS ERASMUS – Damir Illic & Saumya Onattu
KING OF THE DANCEFLOOR – Alexandre Salomon
QUEEN OF THE DANCEFLOOR – Natalie Nilsson
PARTY ANIMAL – Martin Wieczorek
ALCOHOL MACHINE – Alex Willmart
WOMANIZER – Edoardo Plescia
FAVOURITE ESN MEMBER – Jerzy Green

farewell 950

Tego dnia to co dobre, trwało dłużej, tak więc prosto z Hawajskiej plaży przenieśliśmy się do Frantica na „mały” after. Mam nadzieje, że wszyscy bawiliście się świetnie tego wieczoru – zatem do organizatorów kieruję w imieniu nas wszystkich głośne DZIĘKUJEMY. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim tegorocznym Erasmusom, że byli z nami! Mamy nadzieję, że będą miło wspominać pobyt w Polsce 🙂

Flaming ESN UEK

Flaming ESN UEK

SAM_4563

Justyna Kowalska
ESN UEK

Air Max 90 Check InSupreme

1 Comment on Żegnaj Polsko, witajcie Hawaje!

Marcin said : 10 years ago

Zazdroszczę wyjazdu, z miłą chęcią bym się dołączył :) Na kolejnym roku znowu jakiś wypad?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.