Juwenalia – ciąg dalszy!

[view the translation]

TANIEC Z PROFESORAMI

TzP

14 maja godzina 13.00 (no może z lekkim opóźnieniem)  rozpoczęliśmy Turniej tańca na Hali UEK. Nie obyło się oczywiście bez przedstawienia uczestników oraz jury. Zaczęliśmy spokojnie – nastrojowym walcem wiedeńskim, a po krótkiej przerwie porwały nas gorące rytmy. Przekonaliśmy się, że wykładowcy doskonale czują cza-czę.

10

Nie zabrakło też zaangażowania publiczności – najpierw rozstrzygnięcie konkursów z facebook’a, a potem taneczne wygibasy na parkiecie! Oj działo się, działo!

4

W tegorocznym turnieju udział wzięli: z wydziału Ekonomii – Michał Siedlecki i Pani Aneta Mendrek oraz Renata Borek wraz z dr Urbanem Pauli; wydział Zarządzania reprezentowali – Asia Jasielec z dr Pawłem Chlipała oraz Piotr Zieliński z Eweliną Sosin; z Finansów zobaczyliśmy Asię Morek oraz Pana Tomasza Jedynaka, a wydział Towaroznawstwa prezentowali Paulina Bies i Pan Bartłomiej Kabaja.

1

3

Mimo ogromnej konkurencji zwycięzcami Turnieju zostali: Michał Siedlecki i Pani Aneta Mendrek – serdecznie gratulujemy! Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali pamiątki i słodkie nagrody.

9

7

6

Najważniejsza jednak była dobra zabawa – a tego było pod dostatkiem. Kto nie był – niech żałuje!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Tańca z Profesorami – do zobaczenia za rok!

Kasia Bryła
ESN UEK

DANCE WAVE

Dw

W trakcie tegorocznych Juwenaliów na naszej uczelni, studenci mogli wziąć udział w jednym z najbardziej roztańczonych projektów w Krakowie – DANCE WAVE. Wydarzenie miało na celu sprawdzić, aby wszyscy zainteresowani żacy mieli okazję spróbować swoich sił na warsztatach tanecznych. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno studentów naszego uniwersytetu jak i innych uczelni.

W tym roku organizatorzy postawili na ogromną różnorodność warsztatów. Każdy z nas mógł wziąć udział w szybkiej lekcji ZUMBY, po czym za chwilę stać się gwiazdą MODERN DANCE. Tegoroczna edycja wzbogacona została o zajęcia z m.in. Bollywoodu, Salsy oraz najbardziej popularnego w tym roku REGGEATONU.

dw2

Jedną z dodatkowych atrakcji była możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych zajęciach z POLE DANCE w jednej z krakowskich szkół tańca. Ponadto pokazy taneczne wprowadziły taneczną atmosferę w czasie środowego koncertu na naszym kampusie.

Dzięki wspaniałym instruktorom, świetnej organizacji oraz wysokiej jakości warsztatów projekt zakończył się wielkim sukcesem. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję jak przystało na najbardziej roztańczone Juwenalia w Krakowie.

Alicja Domańska
ESN UEK

Jordan Release Dates 2018Trava Mista Cano Alto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.