Koncert Główny Juwenalia UEK 2013

[view the translation]

Wyjątkowy, bo aż dwudniowy Koncert Główny miał miejsce w dniach 14-15 maja 2013. Tysiące studentów zebrało się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, aby wspólnie świętować zakończenie kolejnej edycji Juwenaliów UEK.

koncert

Pierwszego dnia na scenie głównej pojawiła się gwiazda zagraniczna – HADOUKEN – oraz zespoły z Polski – VAVAMUFFIN, KAMP! i MUCHY – a także zwycięzca Przeglądu Kapel Rockowych – Clock Machine!

Hadouken

Hadouken

W namiocie, na scenie klubowej można było natomiast bawić się do rytmów mash-up/r’n’b/funk/trap. Gośćmi byli DJ Kodi, DJ Flash oraz DJ Daaz. Wytrwali, po koncercie udali się na After Party do klubu Cień (ul. Św. Jana 15)


Następnego dnia czekały na nas atrakcje ze zdwojoną siłą. Koncert rozpoczął Papa Musta & The MenElse, a następnie na scenie pojawił się długo wyczekiwany O.S.T.R. wraz z synkiem. Urodzinowy koncert większość z nas zapamięta na długo. Również Grubson nie zostawał w tyle. Kontakt z publicznością złapał w 5 minut! Na koniec na scenie zaśpiewała brytyjska grupa THE SUBWAYS. Chociaż nie łatwo było zrozumieć „Dobry Wieczór” z ust wokalisty, to zespół pokazał się z jak najlepszej strony.

O.S.T.R z synkiem

O.S.T.R z synkiem

The Subways

The Subways


Tym razem na scenie klubowej panowały rytmy house/electro-house/dub-step (NWR, Phil Jensky, HiTrash & eM Cntrl, Matt Scheller), a na  After Party w Klubie Base (ul. Św. Anny 6) bawiliśmy się do rana.

Do zobaczenia za rok!

Justyna Kisiel
ESN UEK

Więcej zdjęć: Juwenalia UEK 2013

 

Air Max 90 Ultra 2.0 EssentiAir Jordan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.