Orientation Week – Dzień 4!

[English]

Zanim wyruszyliśmy do Kościeliska bawić się na Integration Camp, czekał nas czwartek – ostatni dzień Orientation Week odbywający się w Krakowie. Wszystko dopięte na ostatni guzik czekało na naszych, jeszcze nie zmęczonych pierwszą połową tygodnia, gości. Była historycznie, zabawnie, smakowicie i z odrobiną szaleństwa.

Kraków to miasto wielu kultur, a poznawanie ich jest jedną z ciekawszych atrakcji jakie mamy do zaoferowania. Dlatego dzień zaczęliśmy od wycieczki po Kazimierzu – klimatycznej dzielnicy żydowskiej, która oprócz wspaniałej historii zaoferowała nam smakowite zapiekanki znane Krakowianom od dawna.

Zwiedzanie to jednak nie wszystko, na śmiałków wolących pozostać w współczesności czekał Laser Park. Specjalnie przygotowana arena wprowadziła uczestników w tajemniczą, mroczną atmosferę budując napięcie wzbogacające zabawę.

Popołudniowe atrakcje wzbudziły apetyt, więc wychodząc mu naprzeciw, wieczorem rozpoczął się EuroDinner. Przygotowane zostały potrawy z wielu stron Europy, które ciężko spotkać na polskim stole. Różnorodność smaków obudziła w niejednym łasucha, a smaczne jedzenie dodało sił na Karaoke!

Dzień pełen atrakcji nie odebrał nam jednak energii. Noc pod hasłem imprezy Sex on Wax w klubie Cień czekała na chętnych, którzy pragnęli zakończyć dzień z elegancją przyprawioną nutką gorąca.

Julia Klein

Air Max 90 WovenNike Air Jordan 1 Retro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.