OW by ESN UEK – dzień trzeci!

[English]

Po szalonych dwóch pierwszych dniach Orientation Week, nastąpiła środa, dzień trzeci, a wiec… pozwoliliśmy naszym nowym studentom zza granicy nieco odpocząć. Ale tylko do godziny 14:00 !;-) Wtedy właśnie ponownie spotkaliśmy się na Krakowskim Rynku Głównym aby zaprosić kolejne grupy do zabawy w City Games! W trakcie półtorej godzinnych zmagań studenci musieli wykonać szereg zadań, między innymi takich jak free hugs for Cracovians, zatańczyć jeden z polskich tańców narodowych czy zaznaczyć charakterystyczne dla Krakowa punkty na mapie. W trakcie wykonywania zadań Erasmusi mieli lepiej poznać miasto, a także siebie nawzajem.

O godzinie 16:00 wspólnie wyruszyliśmy na kolejną atrakcję, którą były… łyżwy! Pomimo słonecznej pogody, lodowisko utrzymało gromadkę radosnych studentów, toteż zabawa udała się fantastycznie.

Wieczór to czas kolejnych imprez. Tym razem zaproponowaliśmy naszym gościom udział w legendarnym tram party! Po zabawie w tramwaju wspólnie udaliśmy się do klubu w centrum Krakowa, gdzie na imprezie „Traffic lights party”, nowi przyjaciele mogli dowiedzieć się, który z nich… jest zajęty, wolny lub w skomplikowanym związku 😉

Karol Peszko

Adidas YeezyNike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.