Nastrój zmysły, rozgrzej serce – zaczynamy nowy semestr z ESN UEK!

[English]

[youtube=http://youtu.be/06dqj977s_0]

17 lutego 2014 roku – dzień szczególny, nie tylko ze względu na iście wiosenną pogodę. Był to dzień szczególny także dla około setki studentów zagranicznych, którzy przyjechali do Krakowa, aby odbyć część swoich studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 3… 2… 1… gotowi? Zaczynamy OW ESN UEK Summer Semester 2014!

Pierwszy dzień tygodniowego szaleństwa rozpoczęliśmy General Meeting, w trakcie którego studenci z wymiany zapoznali się z wszystkimi sprawami techniczno-administracyjnymi związanymi z ich pobytem w Krakowie. Następnie, Paweł Pankowicz, Rzecznik ESN UEK, przedstawił nowym studentom prezentacje na temat naszej organizacji. W tej części zaprezentowali się także koordynatorzy OW, Integration Camp oraz największych projektów.

W południe, członkowie ESN UEK zaprosili studentów na wycieczkę po kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Następnie wszyscy wspólnie udaliśmy się na Krakowskich Kazimierz, gdzie Karolina Bugała i Ania Kubas, członkowie ESN UEK a zarazem przewodnicy po Krakowie, oprowadzili naszych nowych przyjaciół po dawnej dzielnicy żydowskiej. Zwiedzanie zakończyliśmy degustacją, klasycznych już, zapiekanek na Placu Nowym!

Wieczór to czas integracji, tym razem spotkaliśmy się na Tandemie, gdzie wszyscy aktywnie ćwiczyli swoje języki (obce) a następnie udaliśmy się do klubu na fantastyczne… przyjęcie weselne! A jak wesele – nie mogło odbyć się bez Pary młodej oraz tradycyjnych, polskich zakąsek! Nie zabrakło także oczepin, szczęśliwą, która wkrótce wyjdzie za mąż została… nasza nowa przewodnicząca, Ola Lisińska! Czekamy na rozwój wydarzeń !;-)

Karol Peszko

Zoom Kobe XIII ZK13Air Jordan Release Dates Calendar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.