The Farewell Party!

[English]

Dnia 31.01.2014 niestety nadszedł czas, aby pożegnać się z naszymi gośćmi z Erasmusa. Przez ostatnie miesiące bardzo zżyliśmy się z każdym z nich, więc pożegnanie  okazało się niezmiernie trudne. Dlatego też impreza pożegnalna musiała być czymś szczególnym – czymś co zapamiętają do końca życia! W związku z tym zorganizowaliśmy ogromną imprezę koordynowaną przez Justynę Kowalską oraz Katarzynę Górską w „Klubie pod Jaszczurami”, która z całą pewnością przejdzie do historii jako jedna z najlepszych w wykonaniu ESN UEK.

Kiedy większość gości dotarła do klubu zaoferowaliśmy im pizzę z pobliskiej pizzerii Dominium i talony na darmowe piwo. Oprócz tego dostępnych było wiele dodatkowych atrakcji, takich jak możliwość zakupu flagi i złożenie na niej pamiątkowych podpisów.

W dalszej części wieczoru odbyło się głosowanie celem którego było wyłonienie Erasmusów którzy najbardziej zapadli nam w pamięć. Kategorie w których można było głosować zawierały tytuły: Mister and Miss Erasmus, Womanizer, Alcohol Machine, King and Queen of the Dancefloor i dodatkowo Favourite ESN Member. Wyniki głosowania nie były jednak dla nas zbyt zaskakujące – od początku wiadomo było kto najlepiej pasuje do tych kategorii.

Po rozdaniu tytułów i nagród wszyscy kontynuowali wieczór bawiąc się, rozmawiając i tańcząc do samego rana. Dla wielu Erasmusów była to ostatnia impreza w Polsce – impreza która zakończyła ich pobyt w Krakowie.

Kuba Drwięga

NikeSneakers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Twój email nie zostanie opublikowany na stronie.